Průtokové ohřívače

Průtokový ohřívač vody Protherm a Rinnai (průtokové ohřívače vody)

Průtokové ohřívače na ohřev vody jsou považovány za ty nejjednodušší zařízení pro ohřev vody. Pro jejich malý rozměr je možné použití i nad umyvadlo a tím při otevření vody z baterii nedochází ke zbytečnému vytečení vody. Některé ohřívače fungují na elektrický proud, nebo plynový ohřev. Dražší průtokové ohřívače mají v sobě i malý zabudovaný zásobník, výhoda tohoto řešení je v komfortu ohřevu. Když se nejprve mine předehřátá voda v zásobníku, až pak se zapne průtokový ohřev. Tímto někdy zabráníme stíhání ohřevu teplé vody. Všechny průtokové ohřívače jsou instalovány nad umyvadlo, je tedy nutné dodržovat bezpečnostní podmínky.

 

 
  Vyberte si značku

 

 

       
 

Seřazení:
1231011další

1231011další • Autor:
  Beata
  Datum:
  9. 5. 2017

  Dobrý den, můžete mi poradit jaký průtokový ohřívač se zásobníkem mám objednat? potřebuji levný, obsah 5l, a asi by měl mít tři vývody?? Je to do kanceláře. Děkuji.
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  9. 5. 2017

  Dobrý den. Ale to je není jen na jednu baterii: https://www.navio.cz/vytapeci-technika/prutokove-ohrivace/hakl/modelova-rada-pm-b/ Ohřívač nebude určený na sprchování, pouze na umytí rukou. Hezký den.Zpráva byla odeslána

V krátkém čase Vás budeme kontaktovat

ZAVŘÍT
V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.