Průtokové ohřívače

Průtokový ohřívač vody Protherm a Rinnai (průtokové ohřívače vody)

Průtokové ohřívače na ohřev vody jsou považovány za ty nejjednodušší zařízení pro ohřev vody. Pro jejich malý rozměr je možné použití i nad umyvadlo a tím při otevření vody z baterii nedochází ke zbytečnému vytečení vody. Některé ohřívače fungují na elektrický proud, nebo plynový ohřev. Dražší průtokové ohřívače mají v sobě i malý zabudovaný zásobník, výhoda tohoto řešení je v komfortu ohřevu. Když se nejprve mine předehřátá voda v zásobníku, až pak se zapne průtokový ohřev. Tímto někdy zabráníme stíhání ohřevu teplé vody. Všechny průtokové ohřívače jsou instalovány nad umyvadlo, je tedy nutné dodržovat bezpečnostní podmínky.

 

 
  Vyberte si značku

 

 

       
 
Seřazení:
 • Autor:
  Beata
  Datum:
  9. 5. 2017

  Dobrý den, můžete mi poradit jaký průtokový ohřívač se zásobníkem mám objednat? potřebuji levný, obsah 5l, a asi by měl mít tři vývody?? Je to do kanceláře. Děkuji.
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  9. 5. 2017

  Dobrý den. Ale to je není jen na jednu baterii: https://www.navio.cz/vytapeci-technika/prutokove-ohrivace/hakl/modelova-rada-pm-b/ Ohřívač nebude určený na sprchování, pouze na umytí rukou. Hezký den.V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
Hledáte oblý žebřík?
Hledáte rovný žebřík?
Hledáte bezdrátový termostat?
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.