Elektrické kotle a konvektory

 

Elektrické kotle (elektrokotel) Protherm Raja a Dakon Daline, Attack Electric

Závěsný přímo vytápěcí elektrický kotel (elektrokotel) s postupným spínáním výkonu. Kotel je vybaven nejen všemi provozními a bezpečnostními prvky například oběhovým čerpadlem s ovzdušňovacím ventilem, expanzní nádobou, pojistním ventilem a dalšími, ale navíc má i systém spínání pomocí hromadního dálkového ovládání (HDO). Kotel Protherm Raja se navíc může ovládat pomocí externího třífázového regulátoru, který hlídá případné překročení prúdu jističe. Při nadměrném zatížení elektrické síte automaticky odpojí jednotlivé výkonové stupně a zabráni tak zatížení. Při montáži je nutné dodržaní všech bezpečnostních norem a předpisů, jelikož se jedná o vyhrazené elektrické zařízení. Dokumenty, manuály jsou vždy přibaleny při kotli..

 

Čiselní označení znamená maximální výkon. (9K = 9kW)

 

     Zobrazují se všechny typy elektrických kotlů Protherm Raja a Dakon Daline.
  Pro detailnější výběr využijte menu po levé straně.

 

 

podívejte se i na další příslušenství, které možno budete potřebovat na instalaci elektrického elektrokotleSeřazení:
 • Autor:
  Klára
  Datum:
  12. 7. 2020

  Dobrý den,= s manželem sháníme ideální řešení pro vytápění 1/2 rodinného domu, který kupujeme. Momentálně je vytápění řešeno elektrickým podlahovým topením a kotlem na uhlí (s výkonem 10-20kW a na max se určitě nepoužívá a vodu neohřívá, jelikož ohřev je již zajištěn bojlerem). V dané lokalitě není možnost napojení na plyn, takže zvažujeme elektrokotel, ale bohužel přesnější parametry neznáme. Původní majitel se zmínil, že je vše připraveno k tomu, aby mohl být nainstalován elektrokotel ( je tam 3x25A, ale nemáme nejmenší ponětí, jak je to tam zapojené - jestli je to celý dům, či jeden z těch jističů je čistě na kotel..). Byla bych velice ráda, pokud byste nám poradili vhodný typ elektrokotle, jak probíhá instalace a zda je možná osobní prohlídka domu, či postačí energetický průkaz, který zasílám v příloze. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  12. 7. 2020

  Dobrý deň, mrzí ma to, ale my sme len predajca. Skúste kontaktovať priamo montážneho technika napríklad z prothermu nakoľko vhodný kotol by mohol byť Protherm. Vhodný elektrický kotol môžete nájsť tu : https://www.avea.cz/elektricke-kotle-a-konvektory/protherm-ray-rejnok/ Akurát by som potreboval vedieť plochu v m2, ktorú chcete vykurovať pre presné určenie výkonu kotla. Ak ide o plochu cca. 120 m2 potom vhodným bude konkrétne: https://www.avea.cz/protherm-ray-rejnok-12ke/ Pekný deň.
 • Autor:
  Pavel
  Datum:
  26. 4. 2020

  Dobrý den, prosím o radu jak v novém domě řešit vytápění a ohřev vody. Zatím nemáme žádný kotel, jen trubky. Po domě jsou již rozvody vodního podlahového topení. Podlahová plocha 119m2. V domě je plyn i elektřina. Prosím o radu jaké řešení by bylo nejlepší. Jakým kotlem topit a jak ohřívat vodu? Moc bych si přál "nekonečnou" teplou vodu. Nyní máme bojler, tři děti a už nechci zažívat, že jdu pozdě a není teplá voda na sprchování. Děkuji.
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  26. 4. 2020

  Dobrý deň, vhodným riešením je pre Vás kotol so zásobníkom : https://www.navio.cz/bosch-condens-gc-2300i-w-15-wst-120-5-o-cw-100/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Štefan
  Datum:
  3. 12. 2018

  Mam 120 m stverecny byt jakej kotel potrebujy
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  3. 12. 2018

  Dobrý deň, ak hľadáte kotol prietokový skúste si pozrieť napríklad : https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zwb-24-1-de/ kotol s možnosťou pripojenia zásobníka : https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zsb-24-1-de/ ak kotol elektrický : https://www.atria.sk/protherm-raja-24k/ alebo https://www.atria.sk/attack-electric-excellent-24-22-kw/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Petr
  Datum:
  2. 10. 2017

  Dobrý den, měl bych dotaz co všechno je potřeba k pořízení elektrokotle ? Je potřeba stavební povolení nebo oznámení nebo nakres a jiné papirovani a úřady ? A jak dlouho trvá zapojení kotle a natažení trubek a zapojeni radiátoru děkuji
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  2. 10. 2017

  Dobrý den. Nic nepotřebujete pouze zakoupit elektrokotel. Jak dlouho to bude trvat záleží na tom jak dlouho to budou dělat. Hezký den.
 • Autor:
  Petr
  Datum:
  7. 8. 2017

  Dobrý den chtěl bych vědět zda prodáváte kotle i na 220 V. Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  7. 8. 2017

  Dobrý den. Na 220 V lze napojit menší elektrokotle jako např. Attak easy 8: https://www.navio.cz/attack-electric-easy-8/ a menší rejnoka jako Raja 6: https://www.navio.cz/protherm-ray-6k/ se dají napojit i na 230V. Hezký den.
 • Autor:
  Lada
  Datum:
  25. 5. 2017

  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda u použití elektrického kotle je potřeba specialních radiátorů,nebo se dají použít ty co mám(vodou plněné,nyní vytápí plyn) Děkuji za odpověď
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  25. 5. 2017

  Dobrý den. Normálně klasické radiátory, elektrický kotel ohřívá vodu, který koluje v radiátorech. Hezký den.
 • Autor:
  David
  Datum:
  3. 2. 2017

  Dobrý den, chci se zeptat delate taky elektro kotle nebo jen na plyn dekuji.
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  3. 2. 2017

  Dobrý den. V emaily Vám posílám internetový link, kde najdete naši nabídku elektrických kotlů: https://www.navio.cz/vytapeci-technika/elektricke-kotle-a-konvektory/ Pěkný den.
 • Autor:
  Vlastiva
  Datum:
  15. 12. 2016

  Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, mám kotel 22.let jenom na uhlí a dřevo.Budu muset mít nějakou kontrolu?
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  15. 12. 2016

  Dobrý den. Bohužel, ale na vasi otázku Vám nevím odpověď. Pěkný den.Zpráva byla odeslána

V krátkém čase Vás budeme kontaktovat

ZAVŘÍT
V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.