ViCare termostat – modulační

Kód: ZK05991
3 129 Kč –7 %
viessmann vicare wireless thermostat modulating zk05991- mall
3 129 Kč –7 % 2 901 Kč / ks
4 až 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

VIESSMANN ViCare termostat - modulační

  • Smart termostat s modulací výkonu kotle
  • bez možnosti použití čidla venkovní teploty

APLIKACE VICARE 

Nástěnné plynové kondenzační kotle Vitodens s novou elektronickou platformou mají integrované rozhraní WiFi, které umožňuje přímé připojení k internetu podle potřeby. Ovládání topného systému je zcela jednoduché a intuitivní prostřednictvím aplikace ViCare. Vytváří spojení s digitální službou a je v přímém kontaktu s místním odborným partnerem.
 
ViCare využívá funkci GPS mobilního telefonu na vyžádání k určení vzdálenosti k topení. Při překročení nastavené vzdálenosti se teplota v místnosti automaticky sníží. K systému můžete také přidat termostat ViCare pro ještě větší pohodlí a účinnost.
 
Aplikace nabízí následující funkce:
 

● V reálném čase máte přehled o stavu celého systému.
 
● Pohybem prstu vyberte požadovanou pokojovou teplotu.
 
● Nastavte požadovanou teplotu teplé vody.
 
● Pomocí asistenta doby ohřevu můžete nastavit dobu ohřevu a spínat teplou vodu v několika krocích.
 
● Zobrazení aktuální venkovní teploty.
 
● Zobrazení historie teplot za posledních několik dní.
 
 
 
 
Aplikace ViCare vám poskytne přehled o aktuálním provozním stavu vašeho topného systému. Tím získáte jistotu a vše se pro vás stane předvídatelnějším, takže si můžete pro každý den naprogramovat jiný čas spínání podle svých potřeb.
 
V aplikaci si navíc můžete vybrat normální nebo party režim. Režim Party může prodloužit dobu ohřevu, pokud pořádáte delší večírek s hosty a chcete mít ohřev zapnutý déle. K dispozici je také rrychlá volba úsporného režimu. Snižuje teplotu, když jste mimo dům. Nemluvě o jednorázovém poplatku za teplou vodu, pokud si chcete dopřát dlouhou koupel.
 
Normální režim a režim párty jsou k dispozici pro uživatele zařízení Android i Apple. Upozorňujeme, že tato funkce musí být podporována regulací topného systému.
 
Aktuální stav zařízení a přímé spojení se zkušeným odborníkem
 
Aplikace ViCare navíc nabízí automatické zprávy s aktuálním stavem vašeho zařízení. Takto můžete včas zjistit, zda se vyskytl nějaký problém nebo zda je vše v pořádku. Jakmile se na topném zařízení objeví zpráva, máte prostřednictvím aplikace ViCare k dispozici přímou linku na odborného partnera.
 
Možná chybová hlášení lze snadno identifikovat. Protože aplikace ViCare pracuje se systémem semaforů:
 
● Zelená: Vše je v pořádku.
 
● Žlutá: Vyžaduje se údržba.
 
● Červená: Problém se vyskytl

 
Pokud je pole červené, automaticky se zobrazí kontaktní údaje odborného partnera. Pro tuto funkci stačí vybrat údaje o vybraném odborném partnerovi a uložit je do aplikace. Další možností je připojení odborného partnera přímo k topnému systému. K tomu je zapotřebí servisní povolení. To lze provést pouhými dvěma kliknutími. Díky tomu může odborný partner včas odhalit závady a v případě potřeby je opravit na dálku nebo k vám přijet se správnými náhradními díly.
 
Instalace ViCare
 
Instalace ViCare je jednodušší, než si myslíte.
 
Platí následující předpoklady:
● připojení k internetu (časově a objemově nezávislý datový tarif).
● Chytré telefony s operačním systémem Apple iOS nebo Google Android (aktuální verze musí být stažena z příslušného obchodu).
● Internetové rozhraní Viessmann Vitoconnect 100, typ OPTO 1.
● Plynové spotřebiče Viessmann instalované od roku 2004, tepelná čerpadla instalovaná od roku 2010 a topné spotřebiče na tuhá paliva instalované od roku 2016. Přesné informace o kompatibilitě získáte u svého autorizovaného odborného partnera.
 
Po instalaci a uvolnění systému ViCare bude váš vybraný odborný partner moci sledovat váš systém pomocí aplikace Vitoguide

Doplňkové parametry

Kategorie: regulace Viessmann
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Napájací tlak plynu: z el. sítě, z kotle
Napájecí tlak plynu: z el. sítě, z kotle
Prevedenie komína: bezdrátová wifi verze
Profil topného žebříku: týdenní program
Profil vykurovacieho rebríku: týdenní program
Provedení komína: bezdrátová wifi verze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
MP Avatar autora 17.11.2023 10:25
Dobrý den,máme kondenzacni kotel wiessmann Vitodens 111 a po trenujeme doporucit,jaký máme použití a koupit bezdratovy termostat na ovkadani I ores telefon,dekuji za odpověď.
Odpovědět
O Avatar autora 16.5.2023 09:29
Dobrý den, mám tento termostat. Bohužel mi do místnosti nedosahuje wi-fi od kotle. Můžete mi prosím poradit kompatibilní opakovač signálu. Děkuji
Odpovědět
N Avatar autora 16.5.2023 09:29
Dobrý deň, myslím, že kompatibilné sú všetky opakovače WiFi signálu. Napríklad aj tento: https://www.navio.cz/wifi-extender-tp-link-re315-ap-extender-repeater--1x-lan--ac1200-300mbps-2-4ghz-a-867mbps-5ghz--onemesh/. Pekný deň
J Avatar autora 6.2.2023 09:33
Dobrý den, prosím, je možné připojit termostat Vicare ke kotli Vitodens 50-W tak, aby skutečně toto fungovalo? Nainstalovali nám tento týden kotel a údajně s ním nelze propojit žádný termostat, pokud má současně zapojené ekvitermní snímání teploty (čidlo). Děkuji Vám
Odpovědět
N Avatar autora 6.2.2023 09:33
Dobrý deň, mrzí ma to, ale to Vám neviem povedať. Pekný deň.
J Avatar autora 11.1.2023 08:40
Dobrý den, mám plynový kotel Viessmann Vitodens 050-W 19 kw a chtěl bych si koupit ViCARE Termostat. V nabídce máte od Viessmannu termostat modulační a dvoubodový, který z těchto dvou mám zvolit pro svůj kotel? Děkuji za odpověď
Odpovědět
N Avatar autora 11.1.2023 08:41
Dobrý deň,dvojbodový - v prípade, že chcete použiť viac čidiel, avšak max. 2,modulačný - sleduje teplotu a moduluje výkon kotla. S pozdravom
J Avatar autora 11.1.2023 08:12
Dobrý den, chci se zeptat jestli je termostat vhodný také k ovládání a regulaci ohřevu teplé vody v bojleru který je připojeny ke kotli Weissmann Vitodens 100.
Odpovědět
N Avatar autora 11.1.2023 08:12
Dobrý deň,nie nie je vhodný. Je ako čidlo interiérovej teploty, nesleduje teplotu TUV.Pekný deň.

O společnosti

Skupina Viessmann je jedním z mezinárodních výrobců topných, průmyslových a chladicích systémů. Tato rodinná společnost, založená v roce 1917, zaměstnává 12 300 lidí a její obrat činí 2,65 miliardy eur.

S 22 výrobními závody ve 12 zemích, 68 zastoupeními v 31 zemích a 120 prodejními společnostmi má Viessmann skutečně mezinárodní zaměření. 56 % tržeb je realizováno v zahraničí. 

Kompletní nabídka Viessmann

Kompletní nabídka společnosti Viessmann zahrnuje individuální řešení s účinnými systémy a výkony od 1,5 do 120 000 kW pro všechny oblasti použití a všechny země. Patří sem nástěnné kondenzační jednotky s výkony od 1,9 do 150 kW a stacionární kondenzační systémy od 1,9 do 6 000 kW a blokové kogenerační jednotky (BKU) od 1,0 do 530 kWel, resp. od 5,3 do 660 kWth. Blokové kogenerační jednotky jsou postaveny na zemní plyn/bioplyn.

Sortiment regenerativních energetických systémů zahrnuje solární tepelná zařízení s plochými a vakuovými trubicovými kolektory pro ohřev pitné vody, podporu vytápění a solární chlazení budov, speciální kotle a spalovací zařízení od 4 kW do 50 MW na pelety, tepelná čerpadla od 1,7 do 2 000 kW pro využití tepla ze země, podzemní vody i okolního vzduchu a fotovoltaické systémy.

Také pro sítě dálkového vytápění a bioenergetická společenství nabízí Viessmann vše z jedné ruky - od první studie proveditelnosti a projektové dokumentace přes dodávku všech potřebných komponent, jako jsou bioplynové systémy, zdroje tepla, blokové kogenerační jednotky, zemní tepelné rozvody a domovní předávací stanice, až po výstavbu a uvedení do provozu.

S rozsáhlým sortimentem temperovaných místností, vysoce výkonných chladicích a mrazicích zařízení, chladicích řešení pro potravinářský maloobchod, jakož i příslušenství a služeb - skupina Viessmann pokrývá také oblast chlazení.

Udržitelnost

Jako rodinný podnik klade Viessmann zvláštní důraz na odpovědné a dlouhodobě orientované chování a udržitelnost. Proto je udržitelnost pevně zakotvena i v politice společnosti. Ve všech našich procesech dbáme na vzájemné sladění ekonomiky, ekologie a sociální či společenské odpovědnosti.

Viessmann je jedním z předních mezinárodních výrobců inteligentních, komfortních a účinných systémů pro výrobu tepla, klimatizaci, větrání a chlazení nebo decentralizovanou výrobu elektřiny. Naše systémy jsou základem pohodlí, pohody a silného průmyslu. Na základě našich dosavadních úspěchů jsme si stanovili ambiciózní cíle. Viessmann bude i nadále udávat směr, vytvářet technické milníky a neustále posouvat hranice možností.

Hodnoty naší značky

V roce 1966 byly poprvé formulovány Viessmannovy zásady. Byly a jsou důležitým vodítkem pro náš úspěch. S cílem sladit firemní kulturu s nepříznivými změnami prostředí doprovázenými digitalizací byl v roce 2016 nově definován hodnotový kodex značky. Cílem je podporovat kreativitu a osobní odpovědnost ve společnosti, a tím podporovat inovace a rychlé prosazování dobrých nápadů. Hodnoty společnosti jsou vodítkem pro naše každodenní jednání.

Společně

Vztahy s našimi zákazníky jsou založeny na férovém partnerství s cílem dosáhnout společného úspěchu. Našim zaměstnancům nabízíme dobré podmínky pro rozvoj. 

Zodpovědně

Zavázali jsme se k ekonomické, environmentální a sociální odpovědnosti. Naším cílem je chránit klima a šetřit přírodní zdroje.

Podnikatelsky

Jsme technologickým průkopníkem v našem oboru a budeme se i v budoucnu podílet na určování směru technického pokroku.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.