Internetový velkoobchod

TP-Link

121 položek celkem
ADSL router TP-Link Archer VR2100 VDSL/ADSL MODEM 4xGLAN, USB, WIFI 2,4/5GHz, OneMesh
2 999 Kč

VDSL/ADSL router, profil VDSL2 35b. Standard 802.11a/b/g/n/ac, 2pásmové připojení...

P22020010
ADSL router TP-Link Archer VR400 VDSL/ADSL MODEM 4xGLAN, WIFI 2,4GHz a 5GHz, OneMesh
2 490 Kč

Dual band router / DSL modem pro PC, NAS, IPTV a herní konzole. 300 MB/s - 2,4 GHz...

P22020011
205370 adsl router tp link td w9960 vdsl adsl modem 4xlan 1x usb wifi 2 4ghz 300 mbps
1 022 Kč

ADSL a VDSL2 modem WiFi 802.11 b / g / n 300 Mbps, 2 x neodnímatelná anténa, Dual...

P22020007
ADSL router TP-Link TD-W9960v VDSL/ADSL MODEM 4xLAN, 1x USB, WIFI 2,4GHz 300 Mbps
1 299 Kč

ADSL router, podpora až 6 digitálních sluchátek s integrovanou základnou DECT a 1...

P22020013
Case TP-Link TL-FC1420 14slotové šasi pro media (5V)
4 771 Kč

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case...

P5275990
GPON TP-Link DS-PMA-C+ OLT SFP optical modul, Class C+
2 490 Kč

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2, přenosová rychlost...

P52752012
GPON TP-Link XC220-G3v 4xGLAN, 1x SC/APC GPON, 1x RJ11 FXS, 2,4/5GHz
1 259 Kč

2pásmový VoIP GPON router, protokoly TR-069 a OMCI, rychlost přenosu až 867 MB/s v...

P52752009
Chytrý LED pásek TP-Link Tapo L920-5 5m, 20.5W, 230V, přes IP 2,4GHz, stmívatelný
1 197 Kč

Chytrý LED pásek mění barvu, jas či teplotu světla skrze mobilní aplikaci Tapo,...

P524201
Kabel TP-Link TL-SM5220-3M SFP+ Direct Attach Cable, 10Gbps, 3m
1 050 Kč

Pasivní twinaxiální kabel TL-SM5220-3M o délce 3 metry nabízí cenově dostupný...

P52449557
Kamera TP-Link Tapo C310 2MPx, venkovní, IP, FHD, WiFi, přísvit
1 497 Kč

Venkovní 3MPx bezpečnostní kamera typu Bullet s ethernetem, WiFi, dvěma fixními...

P52932346
Kontroler TP-Link OC200 Controller, Omada SDN
3 513 Kč

Cloudový kontroler OC200 Omada je speciálně vytvořen za účelem poskytování...

P52449549
Modem TP-Link Archer MR400 LTE s WiFi routerem, AC1200, 3x LAN, 1x WAN, 1x slot SIM/ 450/867Mbps, OneMesh
2 999 Kč

3G/4G modem s WiFi routerem 802.11a/g/n/ac až 750Mbps, Dual-Band (2.4GHz + 5 GHz),...

P52449774
Modem TP-Link Archer MR600 LTE6 s WiFi routerem, AC1350, 3x GLAN, 1x GWAN, 1x slot SIM/ 300/867Mbps, OneMesh
4 890 Kč

3G/4G modem s WiFi routerem 802.11a/g/n/ac až 750Mbps, Dual-Band (2.4GHz 300...

P52449778
Modem TP-Link Deco X20-4G LTE6 s WiFi routerem, AX1800, 2x GLAN, 1x GWAN, 1x slot SIM/ 574/1201Mbps
5 999 Kč

3G/4G Mesh systém využívá více jednotek k dosažení celoplošného pokrytí,...

P52440017
Modem TP-Link M7200 s WiFi routerem, 3G/ 4G LTE, baterka
1 791 Kč

Mobilní Wi-Fi přes síť 4G LTE renomované značky TP-Link připojí až 10 zařízení...

P52449775
Modem TP-Link M7350 s WiFi routerem, 3G/ 4G LTE, baterka, displej
2 499 Kč

Směrovač TP-LINK M7350, připojení až 10 zařízení současně, rychlost stahování až...

P52449767
Modem TP-Link M7450 s WiFi routerem, 3G/ 4G LTE, baterka, slot pro mSD, displej
4 590 Kč

Kapesní 4G LTE router značky TP-Link, má integrovanou Dual Band WiFi - 300 Mbps ve...

P52449779
Modem TP-Link TL-MR100 LTE s WiFi routerem, 1x LAN, 1x WAN, 1x slot SIM, 300Mbps 2,4
2 129 Kč

4G LTE modem/router TP-Link TL-MR100, 2x odnímatelná anténa. 2,4GHz pásmo,...

P52440007
Modem TP-Link TL-MR150 LTE s WiFi routerem, 3x LAN, 1x WAN, 1x slot SIM, 300Mbps 2,4
1 990 Kč

4G LTE modem/router TP-Link TL-MR100, 2x odnímatelná anténa. 2,4GHz pásmo,...

P52440008
Modem TP-Link TL-MR6400 LTE s WiFi routerem, 3x LAN, 1x WAN, 1x slot SIM, 300Mbps 2,4
2 249 Kč

3G/4G WiFi router 802.11b/g/n až 300Mbps, 1x WAN/LAN, 3x LAN, slot na SIM

P52449770
Powerline ethernet TP-Link Mercusys MP500 KIT 1000Mbps, AV2
1 199 Kč

MP500 KIT přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou...

P52380616
Powerline ethernet TP-Link Mercusys MP510 KIT kit MP510 + MP500, WiFi, 1000Mbps, AV2
1 599 Kč

Sada powerline adaptérů pro streamování HD obsahu, hraní online her či stahování...

P52380619
Powerline ethernet TP-Link TL-PA7017P KIT twin pack, 1x GLan, adaptér (1000 Mbps)
1 679 Kč

Dvojice adaptérů s LAN konektorem do zásuvky pro vedení internetu po elektrické...

P52380610
Powerline ethernet TP-Link TL-PA8010P KIT starter kit, adaptér (1200 Mbps)
2 219 Kč

TP-LINK TL-PA8010P je Gigabitová průchozí powerline startovací sada, která...

P52380531
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 6 - 121 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.