QUADROFLEX

O společnosti 

Společnost s ručením omezeným Quadroflex je čistě obchodní společností působící na slovenském trhu od svého založení v roce 1993. Za 28 let svého působení si vydobyla vedoucí postavení v oblasti dovozu a prodeje plynových ohřívačů vody (tehdy pod značkou QUADRIGA). V současné době je velmi důležitým obchodním partnerem a dodavatelem na našem trhu pro profesionální distribuční kanál sortimentu voda-topení-plyn (zejména pro velkoobchody). Přední místo zaujímá zejména v šíři nabízeného sortimentu, a to nejen co do množství, ale i kvality. Cílem společnosti, která již v době svého založení disponovala nejširším sortimentem plynových a elektrických zásobníkových ohřívačů vody a plynových kotlů, je zvýšit úroveň našeho trhu a tím i technického vybavení našich domácností na úroveň současné vědy a techniky.

HISTORIE SPOLEČNOSTI
V roce 1993 byla založena společnost QUADRIGA s.r.o. za účelem dovozu a distribuce plynových a elektrických zásobníkových ohřívačů vody a plynových kotlů amerického výrobce RELLIANCE STATE (pod značkou QUADRIGA řady Q6), působící na území bývalého Československa.

V roce 1996 se zvýšila poptávka po plynových přípojkách a plynových sporácích. Název společnosti se mění z QUADRIGA s.r.o. na QUADROFLEX s.r.o. (uvedení flexibilních plynových připojovacích hadic na slovenský trh vedle trvalé distribuce pouze plynových zásobníkových ohřívačů vody QUADRIGA). Aby mohla společnost QUADROFLEX s.r.o. nabízet zákazníkům výrobky evropského charakteru, navázala v roce 1999 obchodní vztahy se společností MerloniTermoSanitari S.p.A.. (dnes ARISTON THERMO GROUP). Hlavním prodejním programem jsou opět plynové zásobníkové ohřívače vody QUADRIGA (řada Q8). 

Od roku 2004 začíná společnost prosazovat značku ARISTON v důsledku dovozu a distribuce elektrických ohřívačů vody stejného výrobce. Postupně společnost přidala další výrobky, jako jsou úpravny vody, solární systémy a tepelná čerpadla pro ohřev vody a magnetické odlučovače nečistot. 

V důsledku náhlé změny obchodní politiky výrobce ARISTON THERMO GROUP navázala společnost QUADROFLEX v roce 2017 obchodní spolupráci s předním evropským výrobcem TESY Ltd. Dnes je QUADROFLEX kromě vlastních značek výhradním prodejcem řady výrobců. Distribuuje kompletní sortiment elektrických a kombinovaných ohřívačů vody a elektrických konvektorů značky TESY, elektrických ohřívačů SIWELL, zásobníků vody nebo tepla QUADROFLEX a plynových ohřívačů QUADROFLEX, expanzních nádob CIMM a plynových kotlů BIASI. V poslední době se společnost stala výrobcem magnetických odlučovačů nečistot pod vlastní značkou QUADROMAG s vlastním vývojem.  

KVALITA A POKROK
Zaměstnanci společnosti neustále sledují slovenský trh, jeho směřování a zejména požadavky zákazníků na nabízený sortiment a služby (sortiment, kvalita, design, servis, prodej atd.) Dnes je QUADROFLEX s.r.o. jedním z nejvýznamnějších dovozců topenářské techniky s rozsáhlou servisní a prodejní sítí pro všechny distribuované výrobky v naší zemi. Stejně jako doposud bude společnost i v budoucnu klást vysoké nároky na kvalitu, moderní design a technickou úroveň dovážených výrobků a v neposlední řadě na poměr ceny a kvality nabízených produktů. Koncept spokojenosti zákazníků, a tedy i zákazníků, je a bude i nadále limitujícím faktorem její činnosti.

 

 

 

6 položek celkem
16106 1 solarna nadrz quadroflex qfs 1 200
–26 %
16 658 Kč

Solárne nádrže QFS 1 sú jednovalentné (s jedným vykurovacím hadom) tj je možné...

301409
80588 solarna nadrz quadroflex qfs 1 300
–12 %
21 865 Kč

Solárne nádrže QFS 1 sú jednovalentné (s jedným vykurovacím hadom) tj je možné...

301394
80591 solarna nadrz quadroflex qfs 1 500
–12 %
33 944 Kč

Solárne nádrže QFS 1 sú jednovalentné (s jedným vykurovacím hadom) tj je možné...

301395
80582 solarna nadrz quadroflex qfs 2 200
–12 %
20 536 Kč

Solárne nádrže QFS 2 sú dvojvalentné (s dvoma rúrkovými výmenníkmi) tj je možné...

301407
80585 solarna nadrz quadroflex qfs 2 300
–12 %
24 243 Kč

Solárne nádrže QFS 2 sú dvojvalentné (s dvoma rúrkovými výmenníkmi) tj je možné...

301391
80594 solarny zasobnik quadroflex qfs 2 500
–12 %
39 478 Kč

Solárne nádrže QFS 2 sú dvojvalentné (s dvoma rúrkovými výmenníkmi) tj je možné...

301396

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.