Internetový velkoobchod

Mikrotik

181 položek celkem
95900 antena mikrotik mtad 5g 30d3 pa parabolicka 30dbi 5ghz 70cm
5 353 Kč

Anténa Mikrotik MTAD-5G-30D3-PA je profesionální parabolická anténa od známého...

P52902812
103094 antena mikrotik mtas 5g 15d120 sektorova dual mant 15s 5ghz 15dbi 120 2x rpsma
1 558 Kč

Sektorová anténa z řady mANT pracuje v pásmu 5 GHz (5170 - 5825 MHz) a vyznačující...

P52949867
144089 antena mikrotik mtas 5g 19d120 sektorova dual mant 19s 5ghz 19dbi 120 2x rpsma
2 733 Kč

Sektorová anténa z řady mANT pracuje v pásmu 5 GHz (5170 - 5825 MHz) a vyznačuje...

P52949866
132167 kabel mikrotik sfp sfp direct attach active optics cable 5m
1 317 Kč

Podporuje všechna MikroTik zařízení (včetně série RB4011). Pasivní metalické DAC...

P52917254
103604 karta mikrotik r11e 5hacd 02 11ac minipci e 2x mmcx konektor
1 302 Kč

R11e-5HacD je nová 802.11ac karta pro miniPCI-Express sběrnici, ideální pro...

P52949822
130073 karta mikrotik r11e lora8 lora minipci e pre 863 870 mhz frekvenciu europska unia rusko india
2 542 Kč

R11e-LoRa8 je nová karta koncentrátoru LoRaWAN ve verzi mini PCIe ve formě čipové...

P52949945
141470 karta mikrotik r11e lte 2g 3g 4g lte minipci e 2x u fl konektor
2 090 Kč

R11e-LTE je LTE karta určená do mini PCI-express slotu a je osazena dvěma u.Fl...

P52901592
121562 licencia mikrotik level 5
Licence Mikrotik Level 5
Skladom BA (3 ks)
1 727 Kč
P5290192
139133 licencia mikrotik level 6
Licence Mikrotik Level 6
Skladom BA (3 ks)
4 706 Kč

Licence Level 6 pro Mikrotik.

P5290191
121439 mikrotik mikrotik rb924i 2nd bt5 bg77 knot iot gateway
2 356 Kč

IoT Gateway, mobilní technologie Narrow Band a CAT-M, slot pro NanoSIM, brána...

P52949973
131936 modem mikrotik rbsxtr sxt r ros l3 bez lte modemu
2 177 Kč

SXT R je perfektní volba do odlehlých míst, která jsou pokryta mobilní sítí. Díky...

P52449777
127736 powerline ethernet mikrotik pwr line ap s wifi 2 4ghz ros l4
1 264 Kč

PWR-Line AP je malý přístupový bod Wi-Fi vytvořený jako příslušenství ke stávající...

P52381000
142451 powerline ethernet mikrotik pwr line pro
1 479 Kč

PWR-LINE PRO je powerline adaptér s jedním Gigabitovým LAN portem s možností...

P52381002
205430 prevodnik mikrotik rbftc11 gigabit media konvertor eth optika sfp
1 019 Kč

Media konvertor se SFP slotem. Díky slotu může pracovat jak s multimode tak i...

P52917261
122327 router mikrotik ccr1009 7g 1c 1s 8x glan 1x sfp 1xsfp rack
13 771 Kč

Router Mikrotik CCR1009 + rack obsahuje 8x GLAN, z čehož je 1x combo SFP/GLAN, 1x...

P52917238
114806 router mikrotik ccr1009 7g 1c 1s pc 8x glan 1x sfp 1x sfp
13 771 Kč

Router Mikrotik CCR1009 obsahuje 8x GLAN, z čehož je 1x combo SFP/GLAN, 1x SFP+....

P52917239
114809 router mikrotik ccr1009 7g 1c pc 8x glan 1x sfp rack
11 729 Kč

Router Mikrotik CCR1009 obsahuje 8x GLAN, z čehož je 1x combo SFP/GLAN a 1x...

P52917262
241289 router mikrotik ccr2004 16g 2s pc 16x glan 2x sfp
11 218 Kč

Výkonný desktop/rackmount router, jeden z nejvyšších poměrových výkonů na 1 jádro...

P52949982
101423 router mikrotik ccr2004 1g 12s 2xs 1x glan 12x sfp 2x sfp xs ros l6
14 288 Kč

Router Mikrotik, provedení Rackmount, 4jádrový procesor, nejvyšší výkon...

P52949958
140216 router mikrotik ccr2116 12g 4s 12x glan 4xsfp level 6
23 490 Kč

Profesionální router, 4x SFP+ 1/10 Gbps, 13x 10/100/1000 Mbps ethernet, 2...

P52949971
118055 router mikrotik cloud core ccr1016 12x gbit lan dotykove lcd vc l6
16 734 Kč

Super výkonný router od Mikrotiku CCR1016 je vybavený 16 jádry, 12x Gbit LAN a 1x...

P5291723
137354 router mikrotik cloud core ccr1016 12s 1s 12x sfp 1x sfp 2gb ram level6 rm1u lcd dual psu
21 568 Kč

CCR1016-12S-1S+ je rychlý průmyslový router ve verzi 1U Rackmount s nejmodernějším...

P52917235
96692 router mikrotik cloud core ccr1036 12g 4s em 12x gb lan 8gb ram 4xsfp cage level6 mr 1u psu lcd revize 2
31 685 Kč

CCR1036 je nyní nejvýkonnější 36jádrový router od MikroTiku s bezkonkurenčním...

P52917221
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 8 - 181 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení