IDEAL STANDARD

O společnosti 

Historie společnosti začala před 140 lety v USA v malé továrně na výrobu litinových záchodů a umyvadel. Založili ji dva irští přistěhovalci. Společnost nyní sídlí v Bruselu, ale působí ve více než 20 zemích Evropy, Blízkého východu, Afriky a Latinské Ameriky. Za dobu své existence si vybudovala silnou a stabilní pozici v oblasti sanitární techniky, zejména na německém trhu. Společnost Ideal Standard věnuje velkou pozornost inovacím a vývoji.

V roce 1969 uvedla jako první výrobce na trh závěsný klozet a v roce 1970 první kartuši s keramickými disky. Společnost také jako první zavedla sanitární akrylát jako materiál pro výrobu van.

Ambicí společnosti Ideal Standard je posílit povědomí o oblíbené značce a dodávat zákazníkům inovativní výrobky za dostupné ceny. Její politika ochrany životního prostředí vyžaduje, aby všechny výrobní závody pracovaly v souladu s místními a evropskými předpisy a normami. Jejich cílem je minimalizovat dopad výroby na životní prostředí, a proto neustále zlepšují svou environmentální politiku.

Hodnoty Ideální standard
Renomovaná značka Ideal Standard staví svůj úspěch na několika důležitých hodnotách. Vychází z dlouholetých znalostí a zkušeností a klade velký důraz na funkční dokonalost, estetickou krásu a budování důvěry.

Lídr v oblasti moderního bydlení
Společnost Ideal Standard přináší do světa sanitární techniky dlouholeté znalosti, dovednosti a zkušenosti. Navrhuje výrobky tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníků.

Spolupracuje s předními univerzitami, architekty, urbanisty a stavebními firmami po celém světě.

Věčná hodnota designu
Design hraje ve společnosti Ideal Standard důležitou roli. Společně s designéry spojuje dokonalou funkčnost výrobků s estetickou krásou.

Rodinný přístup
Společnost Ideal Standard považuje své spolupracovníky, partnery a zákazníky za součást rostoucí rodiny. Zaměřuje se na budování vztahů se zákazníky a získávání jejich důvěry.

Ideal Standard

Získaná ocenění za design

Výrobky Ideal Standard pravidelně získávají řadu mezinárodních ocenění za kvalitu a design.

designové ocenenia Ideal Standard

Designéři Ideal Standard

Výrobce spolupracuje s nejlepšími evropskými designéry již více než 40 let. Tito renomovaní umělci přenášejí svou kreativitu do všech výrobků a vytvářejí tak stylové vodovodní baterie, sanitární keramiku a další koupelnové vybavení.

Designéri Ideal Standard

Žádné produkty značky IDEAL STANDARD nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.