Herz

O společnosti 

Společnost HERZ, spol. s r.o. byla založena v roce 1994 mateřskou společností HERZ Armaturen, Ges.m.b.H. se sídlem ve Vídni.

Posláním naší společnosti je vytvářet komplexní řešení technického vybavení budov, přes technický návrh, spolupráci s investorem, projektantem, montážní firmou až po dodávku zboží a následnou poprodejní péči. Na slovenský trh dodáváme širokou škálu výrobků pro vytápění, chlazení, rozvody pitné vody a plynu. Od roku 2003 jsme rozšířili naši nabídku o výrobky pro solární systémy, kotle na biomasu a tepelná čerpadla. Mezi novinky posledních let patří skupina baterií a výrobků vyráběných pod značkou UNIVERSA.

Naše zkušenosti, stabilita společnosti, komplexnost naší nabídky, kvalita našich výrobků a zákaznická podpora jsou přednosti, které z nás dlouhodobě činí jednoho z lídrů na trhu v našem segmentu.

Historie
Historie firmy sahá až do roku 1896, kdy Franz Gebauer a Viktor Lehrer založili společnost Gebauer & Lehrer. Od svých počátků se firma zabývala výrobou kování a v roce 1908 již její katalog výrobků obsahoval několik tisíc položek. Ještě před první světovou válkou zaměstnávala společnost ve výrobě více než 300 pracovníků. Po druhé světové válce byly závody reorganizovány a v roce 1950 se společnost začala zaměřovat na export. Další modernizace výroby v 60. a 70. letech přinesla výrazný nárůst exportu regulačních ventilů a první termostatický ventil HERZ se stal výsledkem vlastního výzkumu a vývoje v roce 1972.

V roce 1973 byla společnost přejmenována na HERZ Armaturen AG a v roce 1990 se transformovala na Ges.m.b.H. Nové a nové dceřiné společnosti přinášejí značku HERZ do dalších oblastí světa. Rostoucí počet "mateřských" výrobních závodů zase přispívá k rozšíření sortimentu vyráběných výrobků a jejich inovaci pro nové oblasti použití.

Společnost HERZ Armaturen Ges.m.b.H. je jedním z nejvýznamnějších rakouských, ale i mezinárodních výrobců produktů pro oblast stavební techniky.

HERZ

1 položek celkem
Screenshot 109
–49 %
910 Kč

Ruční čtyřcestný ventil VUA - 40 Vhodný pro dvoutrubkové otopné soustavyS...

723001

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.