bezdrátové termostaty

Bezdrátové týdenní programovatelné termostaty Honeywell a Salus

Bezdrátové termostaty slouží na regulování vytápěcí teploty v místnosti, kde se nachází termostat – vysílač. Bezdrátové provedení termostatu dovoluje libovolné umístění vysílače, bez nutnosti vedení káblů. Jejich dosah je až do 100 metrů v otevřenom prostore. V případě přechodu se táto vzdálenost zmenšuje. Jsou odolné vůči rušení signálu a nevyžadují žádné složité nastavení. Příjímač termostatu se umístní například do kotelny a vodičem se spojí s kotlem nebo jiným zařízením, které chceme spínat. Jedná se o dvoubodové spínání.

Seřazení:
 • Autor:
  Jose Laf
  Datum:
  16. 5. 2020

  Dobry den Dotaz k prijimaci. Tlacitkem MANUAL mohu ovladat prijimac rucne? Funguje i kdyz se poroucha elektronika prijimace? Je mozne k jednomu termostatu pripojit dva prijimace? Dekuji. Josef
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  21. 5. 2020

  Dobrý deň, z uvedeného nieje zrejmé o aký prijímač ide. Áno, manual predstavuje ovládanie prijímača ručne. Štadnardne je možné k jednému termostatu pripojiť jeden prijímač. Pekný deň.
 • Autor:
  Ada
  Datum:
  21. 11. 2019

  Mám dotaz ohledně kompatibility bezdrátových termostatů z Vaší stránky. Jsem vlastníkem plynového kotle BAXI Nuvola Comfort 3 (atmosférický). Chci Vás poprosit, zda by bylo možné upřesnit nějaké portfolio bezdrátových termostatů, které budou komunikovat s tímto typem kotle. Děkuji za jakékoli info.
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  21. 11. 2019

  Dobrý deň, vhodné bezdrôtové termostaty môžete nájsť napríklad tu : https://www.navio.cz/avansa-2007-tx/ https://www.navio.cz/euroster-q7-tx/ https://www.navio.cz/saswell-908-7-rf/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Ada
  Datum:
  20. 12. 2019

  Dobrý den, Děkuji za nabídku termostatů. Rozhodl jsem se pro model Avansa 2007. Mám ještě jeden hloupý dotaz, má tento termostat i ovládání nastavení teploty vody nebo pouze ovládaní teploty vody v radiátorech? Díky a hezký den
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  20. 12. 2019

  Dobrý deň, termostat len nastavuje kotol, nie vodu. Taký termostat nie je. Pekný deň.
 • Autor:
  jan
  Datum:
  18. 1. 2016

  Dobrý den, Mám dotaz ohledně bezdrátového termostatu SALUS T105RF. V Parametrech uvádíte, že má dosah 100m na volné ploše. Jak to je uvnitř budovy ? Respektive bych potřeboval přijímač v přízemí a vysílač v patře ve vedlejším pokoji ( dvě cihlové stěny 30cm a betonový strop) vzdušnou čarou by to bylo asi 10m. Děkuji za vyřízení dotazu, s pozdravem Jan.
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  18. 1. 2016

  Dobrý den. V budově bude fungovat bez problémů i přes tři patra. pěkný denZpráva byla odeslána

V krátkém čase Vás budeme kontaktovat

ZAVŘÍT
V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazník,
Prosím ospravedlňte znížený komfort navigácie na stránke, momentálne prebieha rekonštrukcia.
Tovar doporučujeme objednať na ATRIA.SK, ceny sú rovnaké. Ďakujeme.