s průtokem, ohřevem TUV

Prietokový ohrev - ATRIA.SK eshop

Plynové kotle Junkers, Protherm, Vaillant, Immergas a další s průtokovým ohřevem (deskový výměník)

 

Kondenzační kotle s průtokovým ohřevem slouží na vytápění do radiátorů, nebo podlahového vytápění a zároveň ohříevají teplou vodu přímo v kotli přes malý průtokový výměník zabudovaný přímo v konstrukci kotle.  Kotel primárně topí do vytápěcího okruhu a při otevření vodovodné baterie začne přes kotel protekat voda a automaticky se přepne třícestný ventil a kotel začne tuto vodu ohřívat s plným výkonem. Nasávání kotle je možné z prostoru, nebo přímo přes zeď z vnějšku.  Odvod spalin musí být realizován plastovým dymovodem, který musí být utěsněn vůči kondenzátu..  

 

 

Ke kotlům je možná regulace klasickým prostorovým termostatem, nebo ekvitermickým regulátorem.

 

  Níže jsou uvedeny všechny kondenzační kotle s průtokovým ohřevem. Nebo si můžete vybrat podle výrobce.

  Zároveň můžete použít přehledné menu po levé straně.


Seřazení:
 • Autor:
  Andrej Stašek
  Datum:
  20. 5. 2021

  Dobrý den, plánuji koupit kondenzační kotel BOSCH Condens 2300i W 24 P ( prostřednictvím Vašeho internetového obchodu. Zajímá mě, zda lze na zboží uplatnit záruku i v České republice a nebude problém s případnou opravou. Děkuji
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  21. 5. 2021

  Dobrý deň, kotle obsahujú slovenský záručný list a sú určené pre slovenský trh. Pekný deň.
 • Autor:
  Ludmila
  Datum:
  21. 1. 2020

  Dobrý den, prosím o radu, potřebuji vyměnit závěsný plynový kotel v koupelně za kondenzační. Mělo by to vytopit byt o rozloze 65 m2 a zahřívat vodu. Byl mi nabídnut Immergas Victrix Tera 28 1 s průtokem za 50 tisíc s DPH. Netuším jakou to má životnost, aby zase za 20 let neřekli, že na to už nic nemají. Protože s prací a komínem (5m) to vyjde na 80 tisíc a to je opravdu hodně peněz. Neumím ty kotle posoudit, můžete mi prosím poradit? Komín sice máme vyvložkovaný, ale to se prý musí udělat znova.
 • Autor:
  Atria.sk
  Datum:
  22. 1. 2020

  Dobrý deň, z našej ponuky kondenzačných kotlov s prietokovým ohrevom by som Vám odporúčil tento v cene aj s reguláciou: https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zwb-24-1-de-junkers-cw-100/ Nami predávané kotle však obsahujú slovenský záručný list, preto by bolo vhodné aby ste sa u technika ktorý ho bude montovať informovali či Vám slovenský záručný list potvrdí. Pekný deň.
 • Autor:
  Pavel
  Datum:
  17. 3. 2017

  Dobrý den, prosím o doporučení vhodného kondenzačního kotle pro byt 92m2 (cca 10kW), který by i vhodně a ekonomicky ohříval TUV. Uvažuji o integrovaném zásobníku (vrstveném, nabíjecím), aby se nemuselo stále nepřímo ohřívat např. 120l. V tomto případě však nevím, jestli hraje roli tvrdost vody, která v tomto místě je 20 německých st. Příprava slouží pro 2 osoby, největší odběr běžná vana cca 150l (ne každodenně). Předpokládám, že je vhodné volit kotel s nízkým regulovaným výkonem od cca 2-3 kW. Mnohokrát děkuji za informaci.
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  17. 3. 2017

  Dobrý den. V případě, že chcete průtok nebo vestavěný zásobník. Při nich neexistuje nízký výkon. Nízký výkon mají pouze kotle se zásobníkem. Pokud hledáte něco jednoduché a v dobré ceně tak bych Vám doporučil Junkers: https://www.navio.cz/junkers-cerapurcompact-zwb-24-1-de/ Pěkný den.
 • Autor:
  martina
  Datum:
  4. 8. 2014

  Dobrý den, plánuji koupit kondenzační kotel prostřednictvím Vašeho internetového obchodu. Zajímá mě, zda lze na zboží uplatnit záruku i v České republice a nebude problém s případnou opravou. Děkuji
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  4. 8. 2014

  Dobrý den, odpověď byla zaslána emailem
 • Autor:
  Andrej Stašek
  Datum:
  20. 5. 2021

  dobry den mužete mi napsat jestli vam byl zaručni list potvrzen chci tady taky koupit kotel děkujiZpráva byla odeslána

V krátkém čase Vás budeme kontaktovat

ZAVŘÍT
V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.