Motorové pily

Motorové stroje značky Active patří mezi špičkové produkty určené především Motorové stroje značky Active patří mezi špičkové produkty určené především pro profesionální údržbu zeleně a těžbu dřeva. Motorové pily tohoto výrobce vycházejí z osvědčené robustní konstrukce pil OPEM řady K1, K2 a K2 SUPER. Tyto se těšily velké důvěře a oblibě u zkušených dřevařů.


Společnost Active tyto stroje v kubaturách 51, ​​56 a 62 cm² navíc vybavila klikovou skříní z hořčíkové slitiny, která mnohem lépe odvádí teplo motoru a výrazně prodlužuje životnost motorové pily. Ke standardní výbavě těchto strojů patří digitální zapalování, dekompresní ventil, primer a účinný antivibrační systém. Píst je osazen dvěma pístními kroužky a čep klikový spolu s pístním jsou osazeny na postříbřených jehlových ložiscích. Olejová pumpa mazání řetězu je vyrobena z oceli a umožňuje řízení toku oleje.
Model se zdvihovým objemem 40 cm² je vybaven klikovou skříní z hliníku a rovněž digitálním zapalováním . Spolehlivý výkon pily garantuje úsporný a nízkoemisní motor Komatsu Zenoah.


V diskuzi ke kategorii není žádný příspěvek, buďte první!.

V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.