instruktážní video montáže

Video návod pro svépomocné ústřední topení, podlahové vytápění nebo rozvod vody v domě.

 
Systém Hepworth je nejlepší a hlavně nejjednodušší systém na slovenském trhu, se kterým si dokážete udělat svépomocí ústřední topení nebo podlahové topení s polystyrenem, zda rozvod pitné vody v domácnosti. Instalační systém je rozebíratelný, takže při omylu ho můžete znovu rozebrat a znovu poskládat kolikrát jen chcete. Montáž je realizována pouze zastrčením potrubí do spojky. Spojka obsahuje malé zoubky, které nedovolí potrubí vrátit se zpět a gumové těsnění, které udrží tlak vody do 50 bar. K dispozici jsou všechny spojky, kolena, přechody, t-kusy a různé nástěnky, nebudete tak muset používat žádné jiné komponenty od jiných výrobců.
 

   Ostatní instruktážní videa jsou zobrazeny níže  

 

 Video návod ve slovenském jazyce:

 

Katalog v pdf na stáhnutí:

 

 

Produkty přímo v eshopu:


 

 

 

Video návod spájení potrubí a vložení vsuvky:

Pomocní vsuvka slouží na vyztužení potrubí, kvůli rovnoměrnému tvaru kružnice, tím docílíme dokonalou
dotykovou plochu s fitinků. Další funkcí je kalibrace potrubí, kde překryje různé ostré hrany a tím pádem
zabrání poškození gumového těsnění ve fitinku.

 

 

 

Video návod vytáhnutí potrubí ze spojky:

Systém vytápění Hepworth vyniká jednou velkou výhodou. A to je mnoho násobné použití v případě udělání chyby. Trubky do spojek můžete mnohokrát vsunout a zase vybrat v případě omylu při montáži.
K rozebrání slouží jen malé speciální nářadí.

 

 

 

 

Ostatní videa, které Vám mohou pomoci při montáži:

  

 

 

 

Diskuse - Otázky a odpovědi

Podelte se s Vašimi otázkami, problémy a návrrhy s ostatními uživateli a obchodníky z NAVIO.CZ

Diskusní fórum je přístupné pro každého a bez nutnosti registrace. 

 

Přejít do obchodu na Hepworth  Návrat do diskusí

 

Vyberte si níže tému, která Vás zajíma

 


 • Autor:
  Leopold Novák
  Datum:
  3. 1. 2021

  Dobrý den Ve Vašem videu uvádíte použití vodicích oblouků pro zapojení radiátoru. Nedaří se mi tento produkt nalézt ve Vaší nabídce. Děkuji
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  22. 1. 2021

  Dobrý deň, oblúky môžete nájsť tu : https://www.navio.cz/oblouk-pro-potrubi-pex-8058/ Pekný deň.
 • Autor:
  Vladimír Sedlář
  Datum:
  24. 1. 2020

  Lze požít i na kotle na dřevo s výměníkem? Kolik stoji 5xradiator - po 1000W, 50m trubek půměr DN 15mm, 12ks kolínek, 5ks ventilů, 10ks záslepek k radiátorům, 5ks napojení na hadici z radiátorů.
 • Autor:
  Josef Hutař
  Datum:
  7. 7. 2016

  Dobrý den, prosím o zaslání videí ve slovenštině. Děkuji a jsem s pozdravem J.Hutař
 • Autor:
  Atria.sk
  Datum:
  7. 7. 2016

  Dobrý deň. Posielam Vám link: https://www.youtube.com/watch?v=EVELlwZDveg. Videá sú však staršie. Spojka a aj potrubie, ktoré sú natočené vo videu sú staršie nové sú biele ale princíp ostal rovnaký. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  david
  Datum:
  29. 1. 2016

  Dobrý den, prosím, mám dotaz ohledně rozdělovače pro otopný systém musí být opravdu na každém podlaží. Je možné systém rozdělit pouze na tři okruhy (třícestný rozdělovač), s tím že systém bude ve dvoupatrovém domě (každé patro cca 150 m2) děkuji za odpověď a zdravím.
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  29. 1. 2016

  Dobrý den. Rozdělovač být nemusí na každém patře. Ale pokud máte každé patro 150 metrů, to už musí. Na jednu větev můžete dát maximálně tak 80 metrů potrubí. A na 150 metrov2 je potřeba dát cca 900 metrů potrubí, takže například až 11 cestný rozdělovač. Hezký den.
 • Autor:
  david
  Datum:
  1. 2. 2016

  Dobrý den, mnohokrát děkuji za reakci. Plánuji, že zboží objednám u vás a rozvody si připravím sám. Asi bude lepší, ale někoho nechat zpracovat jednoduchý projekt jak to připravit. Poskytujete v tomto ohledu konzultaci. Nechci Vás připadně zahrnovat nadstandardními otázkami. Předpokládal jsem, že na jedné větvi může být více radiátorů a má představa byla, že rozvody budou pouze po obvodu budovy, s tím že na jednom patře bude 12 topných těles a na spodním jen 10. Mohli by to byt tedy v zásadě jen dva okruhy, ale plánuji udělat 4 přes čtyřcetsný rozdělovač. Ale můžu je rozdělit navíc, jen 11 mi přijde mnoho. Dům je obdélník 18 x 14 m.
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  1. 2. 2016

  Dobrý den. Každopádně na jednu větev můžete dát i dva radiátory, ale spíše menšího rozměru. Nicméně takto se to moc nepoužívá, vždy se dává jeden radiátor na jednu větev, pak ale máte jistotu, že to bude topit v jak má. Ale pokud máte nahoře 12 radiátorů to určitě alespoň deset cestní rozdělovač a nějaké dva nejmenší radiátory spojit na jednu větev. Dole tedy také menší můžete dát, ale znovu nejmenší spojit. Na takové otázky se běžně ptejte, hezký den.
 • Autor:
  karel
  Datum:
  16. 11. 2015

  Dobrý den,v případě že bych u vás zakoupil vše pro nové rozvody topení včetně radiátorů,jste schopni mi přeně poradit si vše udělat sám se systémem HEPWORTH ,včetně sečtení všech položek které budu potřebovat.
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  16. 11. 2015

  Dobrý den. Co se týče nějakých rád, v tom Vám vždy pomůžeme. Nicméně nejsem si úplně jistý, jestli Vám dokážu sto percnetne udělat výpis materiálu, který byste potřebovali. Neznám přesně situaci, různé rohy, odskoky atd atd. Hezký den.
 • Autor:
  karel
  Datum:
  16. 11. 2015

  Dobrý den, udělal bych od ruky nějaký plán kde budou přesné míry a veškteré rozvody by šly po zemi. Jedná se mi spíš o to že nejsem topenář,takže nevím základní principy vedení jestli se musí začít silnější trubkou po slabší atd. Zkrátka aby to fungovalo jak má.
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  16. 11. 2015

  Dobrý den. To každopádně zkuste. Co budeme vědět, pomůžeme. Hezký den.
 • Autor:
  karel
  Datum:
  22. 6. 2015

  Dobrý den. Chci se zeptat, zda lze do plastového potrubí na vytápění používat nemrznoucí směs (případně jakou) a zda potrubí nevadí, když bude z větší části ukryto pod omítkou či pod podlahovou dlažbou. V případě, že by tento způsob uložení potrubí nevadil, zajímalo by mě, zda ho lze přímo zabetonovat (zaštukovat), bez zanechání vzduchové kapsy. Jednalo by se o radiátorové vytápění, nikoli podlahové. Děkuji.
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  22. 6. 2015

  Dobrý den. Do potrubí můžete dát bud nemrznoucí směs, zředěnou nebo klasickou vodu. Tento systém je primárně určen k zasekání do zdi, protože potrubí neobsahuje hliníkovou vrstvu, tak nedrží tvar jak ho ohnete. Akurát bych dál potrubí určitě do izolace a spojky stačí normálně zazdít. Někdo je ještě obalí do igelitu. pěkný den
 • Autor:
  tomas
  Datum:
  1. 9. 2014

  Dobrý den prosím vás mám problém u starého ještě asi litinového topení,ze strany jsou dva uzávěry.Na horním byl ovzdušnovací šroub a ten se utrhl v závitu a já nemohu za nic na světě ten vrchní uzávěr povolit.Můžete mi prosím poradit jak bych ho mohl vyšroubovat ? Děkuji.
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  1. 9. 2014

  Dobrý den, toto se často stává, ventil už může být pořádně zatuhlý. V tom případě jedině vyřezat starý ventil, vyrobit nanovo závit a nasadit nový ventil. Pěkný den.

Náš sortimentZpráva byla odeslána

V krátkém čase Vás budeme kontaktovat

ZAVŘÍT
V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.