Radiátory žebříkové

Rebrikovy radiator do kupelne

Žebříkové radiátory, žebříky do koupelny s možností připojení elektrické spirály

Trubkové žebříkové radiátory představují moderní a snadno osaditelné řešení vytápění malých prostor jako jsou koupelny, či sociální místnosti, díky nízké hloubce zabudování. Dodávány jsou s kompletním příslušenstvím potřebným pro instalaci, standardně v bílé barvě. Jsou zhotoveny z horizontálních trubek kruhového průřezu, ohnutých a dvou vertikálních sběrných trubek s, bez viditelných spojů. Rozložení jednotlivých trubek zajišťuje bezproblémové zavěšení ručníků a dobré předávání tepla. Kvalitní materiál, precizní lakování práškovou barvou a IP krytí 54 zaručuje jejich dlouhou životnost i ve vlhkých prostorách, jakými jsou koupelny či sauny. Trubkové žebříkové radiátory jsou ideálním doplňkem pro koupelny, sauny, či jiné prostory. Žebříkový radiátor do koupelny je možné osadit elektrickou spirálou.

 
 
Sortiment žebříkových radiátorů:
Žebríkové radiátory rovné - přímé
Žebríkové radiátory obloukové
Elektrické spirály a termostaty
Ostatní příslušenství, které možno potřebujete
Ventily pro termostatickou hlavici
Pro boční připojení radiátoru
Regulační šroubení
Pro boční připojení radiátoru
Vekoluxivar
Pro spodní připojení radiátoru
Pripojania na žebříkové radiátory
 
Hlavice a sady připojení
 

 

 

níže jsou zobrazeny všechny druhy žebříkových radiátorů, pro detailnější výbér použíjte výše rozdělení nebo jméno po levé straně.

Seřazení:
 • Autor:
  Markéta
  Datum:
  8. 8. 2019

  Dobrý den. Sháním žebřinové topení do koupelny bílé barvy s rozměry výška cca 150 cm, rozteč připojení 500 mm, s možností napojení do elektrické zásuvky. Bohužel ho nikde nemohu sehnat, tak zkouším váš internetový obchod.. Za nabídku budu ráda.
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  8. 8. 2019

  Dobrý deň, rebrík, ktorý by bol priamo do elektrickej zásuvky nemáme. Avšak dá sa to vyriešiť rebríkom : https://www.avea.cz/zebrik-rovny-600-x-1290/ a elektrickou tyčou do rebríka : https://www.avea.cz/el-tyc-s-termostatom-600-w/ a budete potrebovať ešte zátku : https://www.avea.cz/zatka-ivar-ac-600-n-1-2-550086/ Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Markéta
  Datum:
  8. 8. 2019

  Dobrý den, děkuji Vám za zaslání nabídky, nicméně sháním žebřík, který má rozměr připojení 500 mm. Vy jste poslal nabídku na žebřík 600 mm, který je na internetu běžně k dostání. Měli byste i v rozměru šířky 500 mm? Děkuji
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  8. 8. 2019

  Dobrý deň, mrzí ma to, my nemáme rebrík týchto rozmerov u nás je dostupný len 450 mm alebo 600 mm. Prajem pekný deň.
 • Autor:
  Elena
  Datum:
  5. 12. 2017

  Dobry den,kupila jsem zebrikoy radiator do kupelny sted.pripojeni,a nevim,zda to pujde zapojit na elektrinu.
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  5. 12. 2017

  Dobrý deň. Stredové pripojenie nepôjde ale po bokoch ho napojiť na špirálu napojiť môžete. https://www.navio.cz/clanky/co-je-treba-k-zebikovemu-radiatoru/ Pekný deň
 • Autor:
  Josef
  Datum:
  20. 10. 2017

  Super obchod, rychlá dodávka zboží, dobrá cena
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  20. 10. 2017

  Dobrý deň. Ďakujeme za kladné hodnotenie. Prajeme pekný deň.
 • Autor:
  Monika
  Datum:
  12. 10. 2017

  Dobrý den, Potřebujeme koupit 40 ks litinových lakovaných radiátorových článků 500/160. Jaká je cana těchto radiátorů a je možné od vás zboží odebrat na fakturu, prosím? Prosím o cenovou nabídku a odpověď do 16.10.2017 včetně. Děkuji a přeji pěkný den.
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  12. 10. 2017

  Dobrý den. Bohužel ale litinové v nabídce nemáme, jen klasické radiátory: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/radiatory/ Hezký den.
 • Autor:
  Soňa Matouškova
  Datum:
  17. 2. 2016

  Dobry den jde nakombinovat Žebřík rovný 600 x 1535, T-kus ,El. tyč s termostatem, 900 W - bílá ,a propojení na topení když nepojede topení bude fungovat jen tyč.Děkuji .
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  18. 2. 2016

  Dobrý den. Ano, přesně tohle potřebuji, pokud žebříkový radiátor budete zapojovat i v kombinaci s kotlem. Tyč může fungovat samostatně. Peknýd den
 • Autor:
  radim
  Datum:
  22. 12. 2015

  Dobrý den. Mám na vás dotaz ohledně žebříku. Potřeboval bych vědět zda-li je možno k mému žebříku dokoupit nějaký ventil kterým budu moci regulovat výkon topení,popřípadě úplně vypnout aniž bych musel pořád žebřík vytahovat ze zásuvky. V příloze zasílám foto mého žebříku. Děkuji Radim
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  22. 12. 2015

  Dobrý den. Jedinou možností je jen zakoupení elektrické spirály s termostatem. https://www.navio.cz/vytapeci-technika/radiatory-zebrikove/vytapeci-tyce-spiraly/spiraly-s-termostatem-bile/. Kde si nastavíte teplotu vytápění. Nebo pak ještě i časovač na zásuvku nebo i zásuvkový termostat https://www.navio.cz/vytapeci-technika/radiatory-zebrikove/vytapeci-tyce-spiraly/spiraly-s-termostatem-bile/.
 • Autor:
  alena
  Datum:
  9. 11. 2015

  Dobrý den, sháním žebříčkový radiátor do maximální výšky 600 a šířky 700. Je jedno zda bude rovný či oblý. Máte takový v nabídce? Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  9. 11. 2015

  Dobrý den. Měl by to být jedině tento žebřík https://www.navio.cz/zebrik-rovny-600-x-540/. Šířka 600mm, výška 540mm. Hezký den.
 • Autor:
  Petra
  Datum:
  9. 4. 2015

  Dobrý den, objednala jsem si žebřík rovný bílý 600 x 1535. Chtěla bych ho zapojit pouze do elektřiny. Můžete mi poradit co vše je třeba dokoupit (el. spirála apod.). Děkuji, s pozdravem
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  9. 4. 2015

  Dobrý den, k instalaci budete potřebovat spirálu https://www.navio.cz/el-tyc-s-termostatem-900-w-bila/ - ta se nasune dolů, druhý otvor se uzavře zátkou https://www.navio.cz/zatka-ivar-ac-600-n-1-2-55008/. Pak už jen radiátor naplníte po okraj vodou, nebo nemrznoucí směsí pokud zde budete instalovat například na chatě. Hezký denZpráva byla odeslána

V krátkém čase Vás budeme kontaktovat

ZAVŘÍT
V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.