Další informace

Elektrické podlahové topení, elektrorohože - dodatečně informace
 
Topné rohože HAKL jsou konstruovány tak, aby byly co nejtenčí a zabíraly tak v konstrukci podlahy co možná nejmenší výšku. Topnou rohož lze klást jako na novou podlahu, tak při rekonstrukci na existující dlažbu. K navýšení podlahy prakticky nedochází, protože se výška topné rohože schová do vrstvy lepidla pro lepení nové dlažby.
 
V nabídce jsou dvě verze topných rohoží: HAKL TF 150 a HAKL TP 140. Topná rohož HAKL TF 150 jsou určeny k lepení na základový beton nebo na tepelnou izolaci. Topná rohož HAKL TP 140 jsou vhodné pro montáž pod plovoucí laminátové parkety. Díky své konstrukci je lze ukládat na volno, bez nutnosti zalití do lepicí směsi.
 
 
Hlavní podlahové vytápění
 
Elektrické podlahové vytápění je v současné době jedním z nejoblíbenějších topných systémů. Podlahové vytápění HAKL lze klást téměř pod všechny typy podlah, včetně plovoucích
podlah, koberců, mramoru, linolea, .... Podlahové vytápění je zcela skryté v podlaze a tím nebrání designovým řešením interiérů. Stavební konstrukce podlahy zůstává při použití topných kabelů HAKL prakticky nezměněna, to znamená že v 99% není třeba ve skladbě podlahy dělat něco navíc, nebo jinak. Topné kabely jsou zality do vrstvy betonu nebo anhydritu. Tyto materiály dodávají podlahovému vytápění jeho akumulační schopnosti a také díky nim je podlahové topení HAKL tak úsporné.
 
 
Suchá instalace
 
Suchá instalace zcela leiminuje mokrý proces. Desky jsou vyrobeny z 9 mm recyklovaného plastu s drážkami pro uložení topného kabelu. Desky lze klást přímo na hrubou podlahu a systémem zámku je snadno spojovat k sobě (jako puzzle). Poté se do drážek vloží topný kabel, položí kročejová izolace a samotná laminátová nebo dřevěná podlaha. Můžete urychlit stavební procesy o 60-70%. Tato suchá skladba je zvláště vhodná do dřevostaveb, odlehčených podlahových konstrukcí nebo rekonstrukcí. Při pokládce podlahového vytápění pod dřevěnou podlahu dbejte na to, aby poměr síly tepelné izolace pod podlahovým vytápěním, k síle dřevěné podlahové krytiny, byl min. 5:1


Zpráva byla odeslána

V krátkém čase Vás budeme kontaktovat

ZAVŘÍT
V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazník,
Prosím ospravedlňte znížený komfort navigácie na stránke, momentálne prebieha rekonštrukcia.
Tovar doporučujeme objednať na ATRIA.SK, ceny sú rovnaké. Ďakujeme.