Vaillant

Kondenzační plynové kotle Vaillant EcoTEC plus VU a EcoTEC pro VU v sestavě kotle a zásobníku. Vaillant ONLINE prodej

 

Závěsný kondenzační kotel pro vytápění na zemní plyn (propan) s odvodem spalin přes zeď, střechu, případně šachtou nebo světlíkem. Možnost nastavení výkonu (modulace) v rozsahu 37 až 100 %.

 

Tato řada kondenzačních kotlů se vyrábí ve vyhotovení na vytápění s výkonem 12, 18, 24 a 37 kW. Doplňují 
jich kombinované kotle s přípravou teplé vody. Vzhledem na široký sortiment kouřovodů a rozměrů jsou vhodné na umístnění v bytových jednotkách i v rodinných domech.Seřazení:
 • Autor:
  Bohuslav
  Datum:
  20. 6. 2017

  Dobrý den, ve Vašem e-shopu nabízíte plynový kotel Vaillant VUW 246/5-5. Můžete mi nabídnou dodávku tohoto kotle včetně zádobníku TV typu actoSTOR VIH QL 75B?
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  20. 6. 2017

  Dobrý den. V emaily posílám internetový link, kde najdete všechny dostupné kotle značky Vaillant: https://www.navio.cz/vytapeci-technika/kondenzacni-kotle/sestavy-kotel-a-zasobnik/vaillant/ Hezký den.
 • Autor:
  Bohuslav
  Datum:
  21. 6. 2017

  Zdravím, ve Vaší nabídce kotlů Vaillant jsou pouze kotle typu VU s připojením na zásobník vody s trubkovým výměníkem. Můj dodaz směřoval na kotel typu VUW s výstupem na vrstvený zásobník actoSTOR VIH QL 75B. Protože ve Vaší současné nabídce tyto kotle nejsou, znamená to, že je ani nebudete v budoucnu dodávat?
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  21. 6. 2017

  Dobrý den. Bohužel ne. Pouze ty, které máme na stránce. to je aktuální nabídka Vaillant. Hezký den.V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
Hledáte oblý žebřík?
Hledáte rovný žebřík?
Hledáte bezdrátový termostat?
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.