Protherm

Kondenzační kotle Panther Condens a Gepard Condens v sestavě kotle a zásobníku (bojleru)

 

Sestava ss skladá z kondenzačního kotle a externího zásobníku teplé vody. Kotel je plně připraven na připojení zásobníku včetně snímače teploty teplé vody a trojcestného ventilu. Voda v zásobníku je přednostně zohříváná vytápěcí vodou. Zásobník se umístňuje pod kotel na zem.

Protherm Condens splňuje požadavky na moderní spůsob vytápění Vašeho domova. Kotel může nejen vytápět ale i připravit teplou vodu v přídavném zásobníku a uspokojit tak potřeby i velké rodiny

 

 
Gepard Condens + zásobník 60 l Gepard Condens + zásobník 75 l Gepard Condens + zásobník 100 l Gepard Condens + zásobník 120 l Protherm
Panther CondensSeřazení:
 • Autor:
  Jiří
  Datum:
  14. 3. 2017

  Dobrý den, poptávám kondenzační kotel PROTHERM (IMERGAS,BUDERUS) 12KW+zásobník 60L, vč. odkouření, + programovatelný regulátor. Schema viz. projekt v příloze Děkuji.
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  14. 3. 2017

  Dobrý den. V emaily Vám posílám internetový link, kde najdete kondenzační kotle: https://www.navio.cz/vytapeci-technika/kondenzacni-kotle/sestavy-kotel-a-zasobnik/protherm/ V případě, kdy se rozhodnete si kotel zakoupit tak je třeba předtím kontaktovat servisního technika dané značky a zeptat se ho, jestli Vám spustí (oraz) kotel se slovenskými záručním listem. Pěkný den.V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
Hledáte oblý žebřík?
Hledáte rovný žebřík?
Hledáte bezdrátový termostat?
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.