Junkers

Kondenzačný plynový kotol Junkers CerapurSmart

Plynové kondenzační kotle Junkers CerapurSmart a CerapurComfort

Kondenzační kotel Cerapursmart a CerapurComfort Vám nabízí celou řadu předností. Dá se jednoduše obsluhovat, instalovat a kombinovat se solárními zařízeními Junkers. Tyto vlastnosti spolu s ostatními zabezpečují vysoký komfort vytápění a přípravy teplé vody při jeho použití. Jedním slovem - skvělé základní prevedení kondenzačního kotle.Oddelenia:Seřazení:


 • Autor:
  Jan Čejka
  Datum:
  18. 4. 2020

  Dobrý den chtěl bych vyměnit obyčejný kotel junkers za kondenzační 24KW průtokový ohřívač chtěl bych poradit jaký děkuji Čejka
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  21. 4. 2020

  Dobrý deň, vhodný by mohol tento kotol https://www.navio.cz/bosch-condens-gc-2300i-w-24-wst-120-5-o-cw-100/. Nami predávané kotle majú slovenský záručný list, preto v prípade záujmu odporúčame pred objednávkou overiť u servisného technika, ktorý bude kotol zapájať, či Vám tento slovenský záručný list potvrdí. Pekný deň.
 • Autor:
  Hrzánová
  Datum:
  21. 4. 2017

  Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně koupě kotle, máme byt o výměře 140 m2, stará zástavba, kotlem topíme a ohříváme vodu. Rozhodujeme se mezi Junkers a Vailant, vím, že výkon by měl být 15-20 kW, kondenzační s průtokovým ohřevem a je nutné řešit i vyvložkování komínu, také jsem se zde dočetla, že se musí řešit odtahy spalin... Mohli by jste mi prosím poradit? Děkuji a jsem s pozdravem Hrzánová
 • Autor:
  Navio.cz
  Datum:
  24. 4. 2017

  Dobrý den. Když jde o nový kotel, tak nejjednodušší je aby se kouřovod vyvedl rovně přes stěnu ven, pokud se toto nedá, tak jedině do komína a ten musí být vyroben pro kondenzační kotle a když není, musí se osadit kouřovodem o velikosti 80 mm. Hezký den.
 • Autor:
  petr
  Datum:
  29. 10. 2015

  Dobrý den, Scháním kondenzační kotel o výkonu cca 25kW. a bez ohřevu TUV. Jen na vytápění.A závěsný s vývodem přes zeď. Mohli by jste mi udělat nějakou cenovou nabídku??Nebo na více druhů kotlů? Topení a rozvody máme nové dány do mědi a radiátory také nové značky Purmo.
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  29. 10. 2015

  Dobrý deň. Momentálne najlepšie vychádza BAXI https://www.navio.cz/baxi-duo-tec-compact-ht-1-24/ alebo Ariston Clas Premium https://www.navio.cz/ariston-clas-premium-evo-system-24ng/ a Attack https://www.navio.cz/attack-small-plus-19-kw/. Komplet ponuka sa nachádza na https://www.navio.cz/vytapeci-technika/kondenzacni-kotle/moznost-pripojeni-zasobniku/. Pekný deň.
 • Autor:
  siky
  Datum:
  23. 9. 2015

  Dobrý den, přemýšlím o výměně starého plynového kotle (v současné době mám v bytě 14 let starý plynový kotel značky Dakon Unical DUA s průtokovým ohřevem vody) za nový plynový kondenzační kotel s průtokovým ohřevem vody. Bydlím v bytě o rozměru 94 m2 v prvním nadzemním podlaží čtyř patrového zděného, v současné době již zatepleného, bytového domu v obci Čelákovice, okr. Praha - východ, kdy mám v bytě ve všech místnostech podlahové topení. Plynovým kotlem ohřívám i vodu v bytě. Chtěl bych se Vás tímto zeptat, jaký plynový kondenzační plynový kotel, jaké značky, výkonů, cenové relace, byste mi z Vaší nabídky doporučili (uvažuji o značce Viessmann, Buderus či Vaillant) a zda lze v současné době získat dotaci při výměně uvedeného plynového kotel za nový úsporný. Za odpověď předem děkuji. S pozdravem
 • Autor:
  NAVIO.CZ
  Datum:
  23. 9. 2015

  Dobrý den. V první řadě je třeba se rozhodnout pro kotel, který mě v zemi oficiální zastoupení. Takže například Junkers, Vaillant, Buderus nebo Viessmann. Každopádně třeba kotel správně navrhnout, aby pracoval v optimálním režimu a šetřil plyn. pěkný denV košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
Hledáte oblý žebřík?
Hledáte rovný žebřík?
Hledáte bezdrátový termostat?
isoDoporučený termostat
Junkers FW120
done_allKompatibilita termostatů
Kompatibilita termostatů s kotlami
settings_input_componentSvěrné šroubení
Svěrné šroubení
isoTermostaty pro čerpadlá
Termostaty pro čerpadlá
isoDoporučený termostat
Protherm Thermolink P2
isoDoporučený termostat
Buderus RC 35
isoDoporučený termostat
Vaillant multiMATIC 700
isoDoporučený termostat
Emos EMP911
isoDoporučený termostat
Ariston Clima Manager RC1
routerDoporučené kouřovody
Doporučené kouřovody
swap_callsDoporučené potrubí
Pex-AL-Pex 16x2
call_splitDoporučené rozdělovače
Doporučené rozdělovače
merge_typeDoporučené spojky
Doporučené spojky
border_outerDoporučené desky
Doporučené systémové desky
battery_charging_fullDoporučené záložní zdroje
Doporučené záložní zdroje
format_color_fillDoporučená směs
Doporučená nemrznoucí směs
powerDoporučené spirály
Doporučené vytápěcí tyče
ondemand_videoVideo montáže HEP2O
Video montáže
buildPomůcky na montáž
Pomůcky na montáž
flip_to_frontDoporučené skříňky
Doporučené skříňky
format_color_fillDoporučený olej
Doporučený olej
headsetDoporučená ochrana tváře
Doporučená ochrana tváře
Zboží souvisící s kotly
Zboží souvisící s topením
Zobrazit diskuze zákazníků
Zobrazit kompletní sortiment
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.