Internetový velkoobchod

Optické prvky

Nejprodávanější

11 položek celkem
146558 case tp link tl fc1420 14slotove sasi pre media 5v
4 905 Kč

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case...

P5275990
99731 cistiaca sada tycinka pro lc az 800 cisteni
1 326 Kč

Čistící tyčinka pro konektory LC / MU / APC / UPC o průměru 1,25 mm. Až 800...

P51300810
99740 cistiaca sada tycinka pro sc az 800 cisteni
1 326 Kč

Čistící tyčinka pro konektory SC / ST / FC / E2000 o průměru 2,5 mm. Až 800...

P51300811
139667 gpon tp link ds pma c olt sfp optical modul class c
2 560 Kč

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2, přenosová rychlost...

P52752012
145250 gpon tp link xc220 g3v 4xglan 1x sc apc gpon 1x rj11 fxs 2 4 5ghz
1 295 Kč

2pásmový VoIP GPON router, protokoly TR-069 a OMCI, rychlost přenosu až 867 MB/s v...

P52752009
145925 gpon ubiquiti networks ufiber instant gpon onu opticky modul
1 137 Kč

GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek řady...

P5275296
205172 opticka vana vysuvna 1u do 19 racku 24x simplex sc vc kazet P5099710
141464 sfp modul mikrotik rj45 sfp 10 100 1000m 2 5g 5g 10g metalicky modul
1 644 Kč

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps...

P52949904
286091 sfp modul mikrotik s 55dlc80d opticky sm 80km 1 25g 1550nm 2x lc
1 018 Kč

S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC...

P52917241
104666 zdroj tp link tl mcrp100 pro sasi tl mc1400
1 729 Kč
P52759910
Zdroj TP-Link TL-MCRP100_V1 pro šasí TL-MC1400
1 682 Kč
P5275991
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení