Internetový velkoobchod
11 položek celkem
Case TP-Link TL-FC1420 14slotové šasi pro media (5V)
4 771 Kč

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case...

P5275990
Čisticí sada tyčinka pro LC až 800 čištění
1 290 Kč

Čistící tyčinka pro konektory LC / MU / APC / UPC o průměru 1,25 mm. Až 800...

P51300810
Čisticí sada tyčinka pro SC až 800 čištění
1 290 Kč

Čistící tyčinka pro konektory SC / ST / FC / E2000 o průměru 2,5 mm. Až 800...

P51300811
GPON TP-Link DS-PMA-C+ OLT SFP optical modul, Class C+
2 490 Kč

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2, přenosová rychlost...

P52752012
GPON TP-Link XC220-G3v 4xGLAN, 1x SC/APC GPON, 1x RJ11 FXS, 2,4/5GHz
1 308 Kč

2pásmový VoIP GPON router, protokoly TR-069 a OMCI, rychlost přenosu až 867 MB/s v...

P52752009
GPON Ubiquiti Networks UFiber Instant GPON ONU optický modul
1 156 Kč

GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek řady...

P5275296
Optická vana výsuvná 1U do 19" racku, 24x Simplex SC vč. kazet P5099710
SFP modul Mikrotik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul
1 619 Kč

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps...

P52949904
286091 1 sfp modul mikrotik s 55dlc80d opticky sm 80km 1 25g 1550nm 2x lc
1 005 Kč

S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC...

P52917241
Zdroj TP-Link TL-MCRP100 pro šasí TL-MC1400
2 111 Kč
P52759910
Zdroj TP-Link TL-MCRP100_V1 pro šasí TL-MC1400
1 682 Kč
P5275991
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.