Úhlové brusky, obrábění kovu

Úhlové brusky jsou výkonným elektrickým nářadím od firmy Bosch pro obrábění kovu a hodí se pro řezání , broušení, hrubování a odrezování z nejrůznějších materiálů. Funkce Vibration - Control se postará o vibrace, které budou o 50% menší a chrání tak vaše zdraví.

Malé úhlové brusky jsou výkonným , příručním elektrickým nářadím od firmy Bosch, které slouží k opracovávání kovu - funkce ochrany před opětovným rozjetím nářadí a KickBack Stop se starají o bezpečnost při práci.

Dělicí bruska GWS 24-300 J + SDS je speciální řezací bruskou na řezy až do hloubky 95 mm, do kamene a do oceli a umožňuje tak přesné řezání.

Broušení, zahlazování a ostření v průmyslových podnicích, řemesle a v oblasti zemědělství: dvoukotoučová bruska od firmy Bosch je obzvlášť výkonná se svými dvěma motory. Robustně konstruována a stabilní při používání dokáže čelit každé úloze.

Prostřihovače od firmy Bosch přijdou při opracovávání kovu ke slovu zejména při řezání a stříhání oceli. Kompaktní elektrické nářadí umožňuje zvládnout i úzké křivkové řezy bez zdeformování materiálu.V diskuzi ke kategorii není žádný příspěvek, buďte první!.Náš sortimentZpráva byla odeslána

V krátkém čase Vás budeme kontaktovat

ZAVŘÍT
V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.