Pily

Bosch vyvinul první kmitací pilu a od té doby ji vynalézá znovu a znovu. Ať už potřebujete nářadí na přesné a úhlové řezání nebo na robustní použití: mezi nářadím Bosch najdou řemeslníci na každé použití vhodnou přímočarou pilu.

Výkonný motor okružní pily od firmy Bosch zvládne i ty nejnáročnější úkoly všedního pracovního dne na stavbě. S profesionální okružní pilou Bosch máte po ruce odolné nářadí s dlouhou životností, které se postará o rychlý postup při práci.

Profesionální řetězové pily Bosch vyhovují i ​​nejtvrdším požadavkům. Výkonné motory a konstantní elektronika se postarají o vysoký výkon v každé situaci.

Přesné řezání a rychlé zkracování dřevěných hranolů - s tandemovou pilou Bosch to není žádný problém. Pilové listy připevněny naproti sobě umožňují i ​​provádění řezů zanořením.

S pilou na řezání pěnových materiálů od firmy Bosch se vám podaří proříznutí pěnového materiálu, pogumovaného žiněnkového materiálu a podobných materiálů. A to obzvlášť přesně. Přesné vedení pilového listu se postará o to, abyste dosáhli vždy spolehlivé výsledky.V diskuzi ke kategorii není žádný příspěvek, buďte první!.Náš sortimentZpráva byla odeslána

V krátkém čase Vás budeme kontaktovat

ZAVŘÍT
V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.