Brusky, hoblíky

Vibrační brusky od firmy Bosch jsou symbolem nejvyšší kvality povrchu. Vynikající tichost chodu a integrované odsávání garantují ty nejlepší výsledky práce.

S excentrickou bruskou od firmy Bosch dosáhnete ty nejlepší výsledky na různých površích, jako je dřevo, kov nebo plast. Nářadí se hodí jak na broušení, tak i na leštění - dokonce i na zvlněných plochách.

Perfektní kvalita povrchu všude tam, kde je úzce:  delta bruska od firmy Bosc h přesvědčí vždy - je jedno zda v rozích, na hranách nebo na jiných těžko dos tupných místech .

Pásová bruska od firmy Bosch je ideální na opracovávání nejrůznějších povrchů, jako je dřevo, plast nebo kov. Přesný chod pásu je přitom zaručen jemným integrovaným nastavováním vodících kol v pásové brusce.

Hoblíky Bosch jsou mimořádně účinné a přesvědčují svou přesností. Patentovaný jednonožové systém Bosch (Woodrazor) přesvědčí extrémní ostrostí nože a umožňuje rychlou výměnu nožů bez náročného jemného nastavování.V diskuzi ke kategorii není žádný příspěvek, buďte první!.Náš sortimentZpráva byla odeslána

V krátkém čase Vás budeme kontaktovat

ZAVŘÍT
V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.