Doprava

Vážení zákazník.

Přečtěte si, jakým způsobem přiletí objednané zboží k Vám domů.

 

   Ceny dopravy jsou zobrazeny níže ...

 

  

   

 

Rozvoz zboží, jako jsou plynové kotle, potrubí, radiátory, čerpadla a další sortiment realizujeme přepravní společností, dodání bývá vždy na druhý den od našeho odeslání. Řidič Vám vždy zatelefonuje asi hodinu dopredu a ověří, zda se nacházejí na místě a můžete probrat zboží. Při tomto druhu přepravy je možná platba předfakturou, nebo na dobírku, přímo řidiči na místě dodání. 

 

Menší objednávky, jako jsou termostaty, zda regulace kotlů jsou zasílány Českou poštou. Výhodou je hlavně nižší cena.

 


Zboží náročnější na přepravu, jako solární sestavy, systémové desky (polystyrén) a težké kotle na tuhá paliva, je možné vyvés v níže uvedených týdenních intervalech, platba je rovněž možná předfakturou, nebo přímo řidiči v hotovosti.

 

Nekteré a hlavně větší objednávky budou vždy ověřeny a potvrzeny přes telefonní kontakt, který uvedete při objednávce. Proto prosíme do poznámky vkládejte i alternativní číslo. (pevnou linku, či mobil jiného rodinného příslušníka).

Při vytváření objednavky si zvolíte jak chcete platit, a jakým způsobem chcete zboží dodat. Každopádně Vám vždy zavoláme a ověříme způsob dopravy.

 

Ostatní informace ohledně dopravy, logistiky jsou k dispozíci na telefónním čísle: +420 724 126 943 nebo na info@navio.cz
Zpráva byla odeslána

V krátkém čase Vás budeme kontaktovat

ZAVŘÍT
V košíku se nachází zboží, ke kterému je možno dokoupit potřebné příslušenství.
arrow_drop_up
Vážený zákazníku,
z technických důvodů bude vyřizování objednávek dne 14.9.2020 pozastaveno. Omlouváme se za komplikace.
Vážený zákazníku,
poslední objednávky budou expedovány 21.12.2020 a další až po novém roce. Přejeme příjemné prožití vánočních svátků.